Entegre Yönetim Sistemi Kapsamı

Entegre Yönetim Sistemi Kapsamı

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMI

Bak Gravür Teknolojisi Sanayi ve Ticaret AŞ, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10.008 Sokak No:10 Çiğli-İZMİR adresinde, flekso klişe üretimi, silindir gravür işleme, silindir krom kaplama ve çelik imalatı ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. 

Bak Gravür AŞ bu kapsamlara uygun olarak; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemlerini, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemini, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini kurmuştur. 

Süreçlerini standartların gerekliliklerine göre takip eden ve iyileştirme çalışmalarını gerçekleştiren Bak Gravür AŞ, yine bu kapsama uygun olarak risk ve fırsat değerlendirmesi yapmış; iç ve dış hususlarını belirlemiştir.

Bak Gravür, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.040 m2 lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis Kuzeyinde Artpack Kağıt Ambalaj, Güneyinde Gimas, Batısında Martek Kimmet Kimya Sanayii, Doğusunda Tolon Makine yer almaktadır.

Bak Gravür üretim tesisi; komşu fabrikalara ve organize sanayi bölgesine, kapsam dahilinde üretimini yaptığı ürünlerden kaynaklı üretim atıklarının etkilerini önlemek adına çevre yasalarına uygun olarak gerekli tedbirleri almakta ve çevre boyut değerlendirmesini yaparak iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Buna paralel şekilde çevre yasalarına uyulmasını takip etmekte ve uygulamaktadır.

Bak Gravür AŞ, kapsam dahilinde yürüttüğü faaliyetlerde ve süreçlerde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini üst düzeyde sağlamaktadır. Çalışanlarının bilinçlendirilmesi için düzenli olarak eğitim planına uygun şekilde eğitimler düzenlemekte; iş sağlığı ve güvenliği yasalarına uyumu takip ederek gereklilikleri sağlamaktadır. Tüm çalışmalarında müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen Bak Gravür, müşterilerinin ihtiyacı olan ürünlerin üretimi konusunda en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.