İnovatif Uygulamalar

Bak Gravür Müşteri Portalı

Bak Gravür Müşteri Portalı ile müşterilerimiz, siparişlerinin durumunu 7/24 izleyebilmekte, dijital onay işlemlerini ve değişiklik taleplerini portal üzerinden yürüterek takip edebilmekte, stoktaki silindirlerinin durumunu izlemekte, raporlamakta ve siparişlerinin termin durumu ile ilgili bilgi alabilmektedirler. Bak Gravür Üretim Sistemi ile entegre çalışan; şeffaflık, kolaylık, konfor, ayrıcalık sağlayan Bak Gravür Müşteri Portalı ile kontrol  7/24 müşterilerimizde!

Automation Engine

Baskı öncesi hazırlık iş akışında, kullanıcıların tekrarlayan görevlerini önceden ayarlamasına ve iş akışı içinde otomatik kararlar alınmasına olanak veren; özel kalite kontrol araçlarının da katkıları ile hataları minimize eden otomasyon yazılımı Esko Automation Engine yazılımı kullanımı ile Bak Gravür, müşterilerine üstün kalitede ürün ve hizmet sağlamakta, her zaman olduğu gibi değer yaratmaya devam etmektedir.

HQH

HQH, daha iyi bir gravür baskı kalitesi için verileri optimize etmeye yönelik hazırlanmış bir yazılımdır ve akıllı yazılım algoritmaları sayesinde dijitalin orijinal halini tarayarak ince metin ve çizgileri oluşturan piksellerin üzerinde daha okunaklı ve keskin olmasını sağlayan değişiklikler gerçekleştirmektedir. Özellikle dişi ve ince yazılı dizaynlarda yaşanılan baskı problemlerini minimize etmektedir. Bak Gravür Preflight ekibi, her yeni dizayn için teknik ekip ile fizibilite toplantıları düzenlemekte ve müşterilerine baskı süreçlerinde kolaylık sağlayacak HQH uygulamalarını gözden geçirmektedirler.

Multitune

MultiTune ayar işlemi, gravür sisteminde daha önce mümkün olandan çok daha açıklayıcı bir parmak izi sağlanması amacı ile üretilmiştir. Daha keskin konturlar elde edebilmek için dijitalin ilgili screen / açısına daha hassas bir şekilde uyarlanmasını sağlamaktadır.

Kodak NX Digicap

Kodak Flexcel NX teknolojisi, fotopolimer klişenin oksijenden arındırılmasını sağlayarak tepesi düz tram yapısı elde etmektedir. 300 lpi ve %0.4 - %99 nokta aralığı ile yüksek kalitede baskı yapma imkanı sağlarken, baskı kalitesinin ve densitenin arttırılabilmesi için zeminlerde ve bütün ton aralıklarında kullanılabilen özel bir tramlama yazılımını da içermektedir.

Esko CDI 5080 XPS “Crystal” Tramlama

Esko HD Flexo, Pixel+ ve Print Control Wizard (Crystal Tramlama) ve ilave yazılım çözümleriyle yüksek çözünürlüklü daha hassas tramlarla birlikte, (Flat top dot) düz tepeli noktalar gibi ilave tram şekilleri ile Esko CDI 5080 dijital flekso klişe pozlama makinesinin, XPS Crystal LED UV pozlama makinasıyla kombinasyonu sayesinde, üstün kalitede klişe üretimi sunmaktadır.